STEAM ГРУПА
Enter The Vortex Club Ɓlackwell
STEAM ГРУПА
Enter The Vortex Club Ɓlackwell
19
В ИГРА
153
НА ЛИНИЯ
Основана
12 декември 2015
Език
Английски
Местонахождение
United States 
33 коментара
23 дек. 2020 в 13:30 
Hi there! I hope you're going well :tgrin:
23 дек. 2020 в 7:24 
Hi all! this is the first time ive opened steam in almost 3 years haha, hope everyone still gucci
31 дек. 2019 в 9:12 
:cure::cure::cure::ADNmansion::g_heart::g_heart::g_heart::ADNmansion::nekoheart::nekoheart::nekoheart::ADNmansion::Heartful::Heartful::Heartful:
:ADNmansion::ADNmansion::cure::y_star::g_heart::ADNmansion::g_heart::y_star::ADNmansion::ADNmansion::nekoheart::y_star::Heartful::ADNmansion::Heartful:
:cure::cure::cure::y_star::g_heart::ADNmansion::g_heart::y_star::nekoheart::nekoheart::nekoheart::y_star::Heartful::ADNmansion::Heartful:
:cure::ADNmansion::ADNmansion::y_star::g_heart::ADNmansion::g_heart::y_star::nekoheart::ADNmansion::ADNmansion::y_star::Heartful::ADNmansion::Heartful:
:cure::cure::cure::ADNmansion::g_heart::g_heart::g_heart::ADNmansion::nekoheart::nekoheart::nekoheart::ADNmansion::Heartful::Heartful::Heartful:

Happy New Year guys :abconion:
24 юли 2019 в 11:45 
Wow it's been a long time I didn't see this group, is anyone always alive except me ?
19 март 2018 в 11:57 
Haven't been on this page in a while, whats up?
12 февр. 2017 в 2:11 
pls check my profile :cinnamon2:
16 юли 2016 в 8:32 
Thx ♥♥
11 юли 2016 в 22:00 
Very nice profile yeah :tgrin:

Thumbs up :ss13ok: :albedobeer:
11 юли 2016 в 16:21 
http://vip1.qiannidekk.tk/id/Inomii/
Rate my profile and like artwork and my screenshort pleaaase♥♥♥
Theme Life is Strange :p
26 май 2016 в 9:11 
:D
26 май 2016 в 9:07 
All Lis Fans at one place, that's great :D
8 май 2016 в 10:55 
24 апр. 2016 в 7:04 
Hey everyone, thanks for inviting me ^^
24 апр. 2016 в 0:47 
1000 ♥

:nekoheart: Thank you all :orangeheart:
23 апр. 2016 в 12:23 
@Sound.se #cbg Thank you, and good luck for your group hitting that number soon...
23 апр. 2016 в 12:21 
Congratz to 1000 Members! :HappyRob:
23 апр. 2016 в 6:00 
Hey Schna' ♥ :praisesun:
23 апр. 2016 в 5:51 
Heyo everyone! :earthplatypus:
18 апр. 2016 в 11:57 
3 февр. 2016 в 14:28 
@Bullet_Catcher*
Wow, nice ;)
30 ян. 2016 в 20:19 
I made a bunch of music videos for the OST, check them out!
https://www.youtube.com/playlist?list=PL_R-HEkdIz8b_3DVmQNfMoU_6b3QDJSdX
4 ян. 2016 в 11:38 
And let's party everyone
2 ян. 2016 в 18:17 
Let's Party!
2 ян. 2016 в 12:35 
Thanks for invite:8bitheart:
2 ян. 2016 в 12:17 
Welcome to the mosh pit SHAKA BRAH! :LIS_butterfly:
17 дек. 2015 в 1:45 
"Everybody... Use me"
16 дек. 2015 в 13:27 
Thanks for invite xD
16 дек. 2015 в 10:54 
WOW. Thanks a lot for the invite. Such great honor.:steamhappy:
14 дек. 2015 в 8:32 
Thank you for the invite! Some Vortex Club members are mean but they're choice of music is sweet :LIS_star: https://www.youtube.com/watch?v=qW4X99Wbp9I
12 дек. 2015 в 7:23 
Best group ever. But not the Vortex Club :'D