STEAM GROUP
GplayTV's viewers GPlayTv
STEAM GROUP
GplayTV's viewers GPlayTv
18
IN-GAME
108
ONLINE
Founded
December 7, 2014
Language
Bulgarian
Location
Bulgaria 
71 Comments
Jul 12, 2020 @ 12:54am 
GplayTV може ли донейт 25 euro
May 17, 2020 @ 10:04am 
;-;
Jan 20, 2019 @ 9:18am 
da vi eba maikata s tiq izvestiq ei
Mar 26, 2018 @ 1:27pm 
nai velikite <3
Feb 3, 2016 @ 3:05am 
ko staa hora
Jan 14, 2016 @ 10:58am 
dawam Awp asiimov well worn i M4A1-S cyrex minimal za noj :csgoanarchist:
Jan 13, 2016 @ 2:21am 
:csgocross:Ако искате да участвате в моя giveaway ето ви линк!:csgoanarchist:
https://www.youtube.com/watch?v=gBHZ3ejLOwA
Nov 12, 2015 @ 8:47am 
:csgocross: Ако искате да гледате качествен CS:GO Case Opening вижте този клип - https://www.youtube.com/watch?v=g3E1P28HHkA :csgoa: !!!
Sep 12, 2015 @ 11:39am 
tok sam fdobai #motikaarmy
Aug 3, 2015 @ 1:25am 
Fast for game 3 guys MG1+ fast fast add me !
Jul 6, 2015 @ 10:19pm 
Който иска да гледа качествен CS:GO Case Opening нека го види - https://www.youtube.com/watch?v=p3zqYnnmf98 :)
Jun 27, 2015 @ 9:25am 
Qncho kogato si puskash streama i predi da pochnesh faceit igraesh v nekakav server
kadeto si trenirash aim-a mislq ta moje li da mi dadesh ip :)
Jun 4, 2015 @ 8:14am 
GPlay са върха!
May 10, 2015 @ 4:08am 
GPlay the best <3
May 3, 2015 @ 5:40am 
:csgoanarchist::csgoct:
Apr 28, 2015 @ 12:10pm 
Янчо вече няма ли да стреамваш мачовете на гплей :(
Apr 14, 2015 @ 7:03am 
Момчета, нека да направим тези испанци! :D
Apr 4, 2015 @ 11:30am 
GPlay the best <3
Mar 20, 2015 @ 9:35am 
Айде късмет момчета :)
Mar 18, 2015 @ 12:43am 
Trqbva mi overlay za stream...???
Mar 11, 2015 @ 1:39pm 
mersi za otgovora qncho a poprincip gplay mislqt li da pravqt
Mar 10, 2015 @ 4:45pm 
2:1 за GPLAY :)
Mar 10, 2015 @ 4:33pm 
в момента няма женски отбор :)
Mar 9, 2015 @ 2:13pm 
pichove da vi pitam znaete li v momenta da ima jenski otbor po cs go v bulgaria
Mar 5, 2015 @ 4:42am 
успех срещу хел райзер момчета <3
Mar 3, 2015 @ 12:03pm 
Qncho moje li da mi dadesh infoto da si napravq ii az kato tvoq crosshair
Mar 3, 2015 @ 9:59am 
nqkoi za faceit ?
Mar 2, 2015 @ 3:15am 
178.151.38.193:28016 мисля че беше този :)
Mar 2, 2015 @ 2:29am 
qncho moje li da popitam ipto na onzi bg surver kadeto igrahte i nkl beshe tam ako moje molq
Mar 2, 2015 @ 2:29am 
няма ли да има стикери вече :SilverOrb:
Feb 23, 2015 @ 4:06am 
ak redline ft look mw or ak blue lam stattrak
Feb 6, 2015 @ 9:34am 
cfg na dreamer като стреам ще може да го земеш :)
Feb 5, 2015 @ 8:05am 
cfg-то на dreamer ?
Feb 5, 2015 @ 4:38am 
Благодаря за бързия отговор Янчо!
Feb 5, 2015 @ 2:18am 
ще има повече информация до 10 дни
Feb 5, 2015 @ 1:53am 
Горе-долу каква ще е цената на тениските?
Feb 4, 2015 @ 3:59pm 
ще има тениски до 10 дни !
Feb 4, 2015 @ 2:35pm 
Моля който е по-навътре с FPS -a в CS : GO да отговори в темата ми!
Feb 4, 2015 @ 2:32pm 
Бърз въпрос момчета, ще има ли фен шоп с тениски и такива подобни ??
Feb 4, 2015 @ 2:25pm 
БРАВО БЕ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
Feb 4, 2015 @ 2:24pm 
Bravo momcheta dobra rabota sreshtu fnatic, produljavaite samo nagore!
Feb 4, 2015 @ 12:10pm 
касмет тази вечер момчета <3
Jan 27, 2015 @ 8:56am 
az shte izkupq nai mnogo stickeri na Gplay :D
Jan 27, 2015 @ 5:08am 
Някой ще сподели ли информация от снощните изцепки на ESL?
Jan 26, 2015 @ 10:16am 
shte ima li stickeri na gplay ot katowice
Jan 26, 2015 @ 10:05am 
Gplay Katowice Sticker HYPEEEEE
Jan 25, 2015 @ 9:15am 
Sega samo chakame stikeri na Gplay :)
Jan 24, 2015 @ 9:01am 
prota