STEAM GROUP
GladerSpy TF2 Glader
STEAM GROUP
GladerSpy TF2 Glader
3
IN-GAME
12
ONLINE
Founded
June 22, 2013
73 Comments
Dec 27, 2023 @ 4:03pm 
Żyje ktoś tu jeszcze?
May 29, 2021 @ 5:55am 
hej
Feb 27, 2020 @ 8:28am 
czy jeszcze jesteś?
:spycon:
Aug 25, 2017 @ 10:14am 
Nie zanosi się na to :spycon: Nic mnie mnie nie ciągnie do grania w TFa. Porządnej aktualizacji albo ciekawych nowości o których można pogadać nie było od bardzo dawna, normalne polskie serwery nie istnieją, a w highlandera nie gram, bo wiem, że nie będę miał czasu w trakcie roku akademickiego.
Aug 21, 2017 @ 9:18pm 
Glader czy będziesz nagrywał tf'a?
Mar 5, 2017 @ 11:53am 
da się może jeszcze wyłączyć te podnoszenie noża podczas Stabowania?
Jul 15, 2016 @ 3:29am 
Dybry
Apr 30, 2016 @ 6:40am 
Tutaj odpowiedź się nie zmieściła, ale zajrzyj do "Dyskusje" :)
Apr 1, 2016 @ 8:09am 
Medale, które mam dostałem za rozegranie ligowego sezonu highlandera w ligach ETF2L
(http://etf2l.org/) i UGC (http://www.ugcleague.com/) .
Apr 1, 2016 @ 6:11am 
cześć Glader, jak zdobyć takie medale jakie ty masz? z Highlandera.
Mar 13, 2016 @ 10:40am 
:)
Mar 13, 2016 @ 10:05am 
bardzo dziękuje
Mar 13, 2016 @ 8:44am 
W opcjach uruchamiania teefa spróbuj wpisać +exec autoexec.cfg, powinno wtedy się wczytać.
Mar 13, 2016 @ 3:15am 
Hej,mam problem.Ostatnio wgrałem sobie config na znikanie broni,Ale zawsze gdy właczam tf2 to moj viewmodel to 54.A moj problem to to że co mam zrobić jak wpisalem sobie do folderu ''cfg'' dwie komendy jakimi są ''Viewmodel_fov 120 i sv_allow_point_servercommand always.One się nie wczytują z uruchomieniem tf. HELP !!
Feb 24, 2016 @ 7:36am 
Pociesze cie Glader. Oficjalny matchmaking jest planowany na czerwiec. A co do ostatniej wiadomości dodam ,że trzeba mieć jeszcze mobilny identyfikator steam i wymaga aby dodać do konta numer telefonu. Oraz oczywiście konto premium lub kopie gry.
Feb 2, 2016 @ 9:32am 
Team Fortress 2 Competitive Beta - wejdzcie do tej grupy aby uzyskać dostęp do competitive beta.:spycon:
Dec 5, 2015 @ 7:56am 
• ˚ •˛•˚ * 。 • ˚ ˚ ˛ ˚ ˛ •
• ˚Happy★* 。 • ˚ ˚ ˛ ˚ ˛ •
•。★Holidays!★ 。* • ˚。
° 。 ° ˛˚˛ * _Π_____*。*˚
˚ ˛ •˛•˚ */______/~\。˚ ˚ ˛
˚ ˛ •˛• ˚ | 田田 |門| ˚
Dec 5, 2015 @ 5:45am 
Ciężko powiedzieć, Valve wiele razy bawiło się w zmienianie statystyk Dead Ringera, jest to trudna rzecz do zbalansowania. Moim zdaniem cofnięcie zmian dotyczących broni/zegarków itd. może być spowodowane przez 2 rzeczy:
- skrajnie negatywny odbiór tej zmiany przez większość społeczności (np. broń zbyt silnia/słaba), wtedy często zmiany są wycofywane zaraz po ich wejściu.
- przedmiot z czasem przestanie być używany, bo jest po prostu zbyt słaby.
Z tego co można było zaobserwować gracze dalej grają z Dead Ringerem, niektórzy są ze zmian zadowoleni, inni nie, więc osobiście nie spodziewałbym się "powrotu" statystyk Dead Ringera.
Co do nowych broni to nie mam pojęcia, od 2 miesięcy nie gram w TFa, właściwie to w nic nie gram, bo nie mam za bardzo czasu i ochoty :)
Dec 5, 2015 @ 3:06am 
Cześć, czy ty też uważasz że dead ringer wróci? Wiem, że są też podstawowe zegarki i peleryna, ale wybieram zawsze dead ringer bo mam wyjątkowego pecha do losowych krytów. Wiesz może kiedy nowe bronie zostaną dodane? Z góry dziękuje za odpowiedź.
Nov 26, 2015 @ 8:31am 
Myślę, że trochę głupio zrobiłem, że się Wam nie przywitałem.

Cześć, jestem od już jakiegoś czasu moderatorem tej grupy.
Postaram się odpowiadać jak najszybciej na Wasze pytania związane z TF'em / filmikami Gladera.

Pamiętajcie proszę, żeby wszystkie pytania kierować tutaj, ponieważ Glader nie akceptuje losowych zaproszeń do znajomości od widzów na Steam.

Pozdrawiam,
Fliks
Sep 28, 2015 @ 2:58pm 
Masz 2 celowniki, bo jeden jest częścią HUDa, a drugi jest zwykły tfowy. Możesz wyłączyć ten drugi tfowy celownik komendą w konsoli: cl_crosshair_scale 0
Sep 28, 2015 @ 12:59pm 
Siema,
Mam wielki problem. Zainstalowałem sobie E.V.E. hud. Zrobiłem sobie celownik. I wszystko działa dobrze. Ale, nie wiadomo skąd mam celownik widmo. Mam 2 celowniki na raz i to jest trochę denerwujące. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Może jest jakaś możliwość przywrócenia wersji początkowej tf2? (podejrzewam, że ten celownik bierze się z programu "CrosshairSwitcher" ale w bazie tej aplikacji nie ma żadnego celownika. :steamsad:
Sep 27, 2015 @ 9:48am 
wybacz :c , ale ze mnie sierota :angry_creep:
Sep 27, 2015 @ 9:15am 
Mówiłem o nagrywaniu i odtwarzaniu demek w tym filmie :) https://youtu.be/jxtVm6ram60?t=8m35s
Sep 27, 2015 @ 8:55am 
Czy zrobisz poradnik (jak będziesz miał czas) jak ''wywołać'' nagrane dema , ogólnie co i jak ?
Sep 22, 2015 @ 10:43am 
To twój nóż, więc wybierz nazwę, która Tobie się podoba :)
Sep 13, 2015 @ 7:58am 
Glader, nagrasz odcinek o tym jak handlować? Jest dużo poradników, ale dzisiaj mają małą skuteczność.:steamhappy:
Sep 12, 2015 @ 3:27am 
Heh :D Trochę dziwi mnie, że gościu wysłał fragi z lobby do siNa, ale mimo wszystko jest pare fajnych momentów.
Sep 11, 2015 @ 2:12pm 
Glader pojawiłeś się w jednym z odcinków Sina w serii o fragach , niestety jako ten zabity :X
[link] <https://www.youtube.com/watch?v=6eOuD2vabAc> [jak byś chciał zobaczyć]
Aug 19, 2015 @ 12:32am 
Nerf death ringera odbył się w aktualizacji gun mettle
Aug 12, 2015 @ 7:23am 
Jeśli Valve dalej będzie dużo bawiło się w zmienianie statystyk broni itd. to Dead Ringer pewnie też będą czekać jakieś zmiany.
Aug 11, 2015 @ 10:08am 
Glader, myślisz ,że dead ringer wróci?
Jul 21, 2015 @ 5:36am 
I Like trickstabs:csgoa:
Jul 4, 2015 @ 9:16am 
Powiedziałbym, że wręcz przeciwnie :demoticon: :spycon:
Jul 3, 2015 @ 4:08am 
2015-07-03 pamietamy R.I.P. Team fortress 2
Jun 30, 2015 @ 1:35pm 
Steam\SteamApps\common\Team Fortress 2\tf\download\maps
Jun 30, 2015 @ 6:04am 
do jakiego folderu wlozyc mape treningowa?
Mar 16, 2015 @ 10:56am 
Nie dodaje widzów do znajomych, jak macie jakiekolwiek pytanie to najlepiej napiszcie prywatną wiadomość na youtube :demoticon:
Mar 13, 2015 @ 3:08pm 
Glader proszę zaakcpetuj zaproszenie
Mar 11, 2015 @ 1:23pm 
Glader zaakceptujesz?
Dec 31, 2014 @ 5:30am 
Glader mam nadzieję że niedługo będą filmy na yt bo czekam na nie z niecierpliwością. Mam do Ciebię prośbę, żebyś nagrał jakiś filmik z tf2 z twoim komentarzem głosowym na żywo tak jak to robiłeś na starym kanale. Jeśli to zrobisz to będę wiedział, że w ten dzień w który wrzucisz ten film to będzie mój mój szczęśliwy dzień. XD O,o
Nov 30, 2014 @ 10:53am 
Mam pytanie jak zrobić config z poradniku matador stab na początku filmu jak ktoś wie dodaje do znajomych i mówi
Nov 25, 2014 @ 11:26am 
Glader czy będą jeszcze jakieś filmiki na kanale YT?
Nov 12, 2014 @ 6:11am 
Kiedy poradnik z Ander Staba .
Oct 29, 2014 @ 9:37am 
Nagraj cos, swietnie grasz w tf2 czekam na odcinek.
Aug 10, 2014 @ 11:38am 
Glader w jakim rejonie Krakowa mieszkasz :D ?
Jul 9, 2014 @ 12:28pm 
Tak czekamy na film bo na YouTube już sam minecraft a na ♥♥♥♥♥♥♥ wszystko widziałem...
Jul 9, 2014 @ 1:53am 
Glader czekamy na filmy!
Apr 29, 2014 @ 12:18pm 
Teraz jestem trochę przeziębiony i nie za bardzo mogę mówić, ale myślę, że wrzucę za kilka dni krótki filmik z ostatniej gry z kilkoma widzami :)
Apr 28, 2014 @ 5:51am 
à propos wypowiedzi Huryy'ego, myślę, że całkiem dobrym pomysłem byłoby zrobienie specjalneg filmiku / livestreama do "popchnięcia" kanału dalej : )