Install Steam
sign in
|
language
简体中文 (Simplified Chinese)
繁體中文 (Traditional Chinese)
日本語 (Japanese)
한국어 (Korean)
ไทย (Thai)
Bahasa Indonesia (Indonesian)
Bahasa Melayu (Malay) BETA
Български (Bulgarian)
Čeština (Czech)
Dansk (Danish)
Deutsch (German)
Español - España (Spanish - Spain)
Español - Latinoamérica (Spanish - Latin America)
Ελληνικά (Greek)
Français (French)
Italiano (Italian)
Magyar (Hungarian)
Nederlands (Dutch)
Norsk (Norwegian)
Polski (Polish)
Português (Portuguese - Portugal)
Português - Brasil (Portuguese - Brazil)
Română (Romanian)
Русский (Russian)
Suomi (Finnish)
Svenska (Swedish)
Türkçe (Turkish)
Tiếng Việt (Vietnamese)
Українська (Ukrainian)
Report a translation problem

:spycon:
(http://etf2l.org/) i UGC (http://www.ugcleague.com/) .
• ˚Happy★* 。 • ˚ ˚ ˛ ˚ ˛ •
•。★Holidays!★ 。* • ˚。
° 。 ° ˛˚˛ * _Π_____*。*˚
˚ ˛ •˛•˚ */______/~\。˚ ˚ ˛
˚ ˛ •˛• ˚ | 田田 |門| ˚
- skrajnie negatywny odbiór tej zmiany przez większość społeczności (np. broń zbyt silnia/słaba), wtedy często zmiany są wycofywane zaraz po ich wejściu.
- przedmiot z czasem przestanie być używany, bo jest po prostu zbyt słaby.
Z tego co można było zaobserwować gracze dalej grają z Dead Ringerem, niektórzy są ze zmian zadowoleni, inni nie, więc osobiście nie spodziewałbym się "powrotu" statystyk Dead Ringera.
Co do nowych broni to nie mam pojęcia, od 2 miesięcy nie gram w TFa, właściwie to w nic nie gram, bo nie mam za bardzo czasu i ochoty :)
Cześć, jestem od już jakiegoś czasu moderatorem tej grupy.
Postaram się odpowiadać jak najszybciej na Wasze pytania związane z TF'em / filmikami Gladera.
Pamiętajcie proszę, żeby wszystkie pytania kierować tutaj, ponieważ Glader nie akceptuje losowych zaproszeń do znajomości od widzów na Steam.
Pozdrawiam,
Fliks
Mam wielki problem. Zainstalowałem sobie E.V.E. hud. Zrobiłem sobie celownik. I wszystko działa dobrze. Ale, nie wiadomo skąd mam celownik widmo. Mam 2 celowniki na raz i to jest trochę denerwujące. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Może jest jakaś możliwość przywrócenia wersji początkowej tf2? (podejrzewam, że ten celownik bierze się z programu "CrosshairSwitcher" ale w bazie tej aplikacji nie ma żadnego celownika.
[link] <https://www.youtube.com/watch?v=6eOuD2vabAc> [jak byś chciał zobaczyć]