STEAM GROUP
Lukasz564 Luq564
STEAM GROUP
Lukasz564 Luq564
0
IN-GAME
0
ONLINE
Founded
July 20, 2012
Language
Polish
Location
Poland 
33 Comments
Apr 18, 2016 @ 9:14am 
Halo halo, grupa żyje :)?
Nov 9, 2014 @ 6:40am 
łukasz łukasz reka chuja nie oszukasz
Oct 30, 2013 @ 6:13am 
Elo dodacie TF2 do tej grupy? ;)
Jul 4, 2013 @ 3:24am 
Mam pytanie jak wejść do gry Luq'a
May 14, 2013 @ 9:54am 
luki nagraj cry of fear co-op z jankiem
Jan 13, 2013 @ 10:39pm 
Ssiemanko!!! Która seria wg was jest lepsza łukasza Projekt564 czy Garry Dark secrets?
Jan 5, 2013 @ 4:23am 
witam!
Dec 21, 2012 @ 8:43am 
Lukasz jest najlepszy :D
Nov 25, 2012 @ 8:37am 
Chciałby ktoś 3 klucze z DOTY 2 za Terrarię?
Nov 5, 2012 @ 1:09pm 
czemu nikt tutaj już nie pisze :(
Aug 24, 2012 @ 7:29am 
Siema ^.^
Aug 1, 2012 @ 10:41pm 
Hej
Jul 30, 2012 @ 6:42am 
*LUKASZ
Jul 30, 2012 @ 6:42am 
lUKASZ JESTEŚ ?
Jul 27, 2012 @ 12:46pm 
pierwsze filmiki mają słabą jakość dźwięku ( za cicho mówię a gra jest za głośna) ale późniejsze mają dobrą jakość dźwięku
Jul 27, 2012 @ 12:44pm 
http://www.youtube.com/user/skrzatization?feature=mhee właśnie skończł się przesyłać ostatni odcinek mojej pierwszej serii czyli hpikf
Jul 27, 2012 @ 11:53am 
skrzatization daj link do kanału wyślij w wiadomości
Jul 25, 2012 @ 11:30am 
Lukasz dasz jakieś porady dla mnie i innych jak robić dobre zagrajmy w ? Włąśnie nagrywam pierwszą część penumbry i chciałbym żeby to dobrze wypadło
Jul 24, 2012 @ 12:04pm 
Do generała
Jul 23, 2012 @ 6:28am 
Gdy zabiło się tego robala prawie na początku to gdzie trzeba później iść ?
Jul 23, 2012 @ 2:41am 
Jakie miejsce jak chcesz to mogę Ci pomóc
Jul 22, 2012 @ 12:23pm 
Nakęcisz serię Risen bo grałem u kolegi i teras sobie kupie ale nie wiem jak przejść jedno miejsce
Jul 22, 2012 @ 12:14pm 
Lukasz dasz jakieś porady dla mnie i innych jak robić dobre zagrajmy w ? Włąśnie nagrywam pierwszą część penumbry i chciałbym żeby to dobrze wypadło
Jul 22, 2012 @ 12:13pm 
Łukasz, jesteś w końcu zainteresowany minecraftem czy sobie odpuściłeś?
Jul 22, 2012 @ 6:50am 
@YOYO

Niestety nie, ponieważ mam w domu niespodziewanego gościa, i wypadało by go ugościć, a nie napieprzać w Cry of Fear :D

Pozdrawiam :)
Jul 22, 2012 @ 3:28am 
Będzie dzisiaj jakiś odcinek?
Jul 21, 2012 @ 1:45pm 
Machin for pigs sama nazwa wzkazuje że będą tak pigiss :D
Jul 21, 2012 @ 11:02am 
@Skrzatization
Oczywiście, że nagram. Tylko czekam na premierę :)
Jul 21, 2012 @ 7:56am 
Wyjdzie 2 część Amnesii pod tytułem : amnesia a machine for pigs . Mam nadzieję Lukasz że nakręcisz ja ?
Jul 21, 2012 @ 7:30am 
Ktoś chętny do gry w Civilization V?
Jul 21, 2012 @ 5:58am 
Nie wiem jeszcze o czym będzie ta grupa, ale tak jak mówisz o wszystkim. Nie będę tworzył 2 grupy, bo myślę, że o wszystkim będę informował tu :)
Jul 21, 2012 @ 5:48am 
Lukasz o czym będziemy pisać w tej grupie ? A może zrobisz kilka takich grup jedna o seriach i grach które będą w następnych seriach a druga grupa o kanale wiadomościach dla widzów i inne takie rzeczy ?
Jul 20, 2012 @ 8:22am 
Dużo typaa xD