ГРУППА STEAM
Bosna »BiH«
ГРУППА STEAM
Bosna »BiH«
52
В ИГРЕ
299
В СЕТИ
Создана
7 сентября 2007 г.
Страна
Bosnia and Herzegovina 
Комментариев: 34
12 ноя. 2018 г. в 8:56 
Imali neko da igra Rust ??? nek me add
2 июл. 2018 г. в 9:14 
hi im searching for new friends, especially in dota (im man)
20 мая. 2018 г. в 12:02 
Imali iko da igra Euro Truck Simulator 2 Nek se javi na Steam ili Teamspeak: tronix.cmts3.de
27 мар. 2018 г. в 14:47 
zdravo
24 фев. 2018 г. в 2:34 
pozzzzz braco :D
22 янв. 2018 г. в 14:55 
Hoppaaaaaaaaaaa :lol:
6 ноя. 2017 г. в 6:25 
Zdravo, narode :D
10 окт. 2017 г. в 13:42 
Neon ♥♥♥♥♥♥♥♥♥.com {ССЫЛКА УДАЛЕНА}
Ok momci znači ovaj lik me upravo skemao za moj AK-47 REDLINE FT (NAMETAG) U VRIJEDNOSTI 8e folira da ima neki sajt da udupla vrijednost skinova meni je uvalio USP-GUARDIAN nasjeo sam na priču pa eto ako možete samo ga reportujete i budite oprezni... Nikada ne vjerujte drugima :steamhappy:
Djem ste momci!!!
17 авг. 2017 г. в 2:05 
DOBRA GRUPA
15 авг. 2017 г. в 11:47 
lets go csgo
5 июл. 2017 г. в 14:20 
pozdrav svim clanovima:steamhappy:
14 мая. 2017 г. в 20:05 
kupujem kljuceve TF2 - 1.80$ / CSGO 1.90$ PP
5 мая. 2017 г. в 13:38 
Pozdrav iz Krupe braćo moja ;)
4 мая. 2017 г. в 2:20 
Potrebni igrači za klan zainteresovani nek me dodaju :D
1 мая. 2017 г. в 13:46 
brate ima li iko iz Mostara ovdje? :)
17 апр. 2017 г. в 14:38 
Trazimo igrace za MM ili da napravimo klan
3 апр. 2017 г. в 2:18 
Kako ste :)
8 мар. 2017 г. в 2:45 
Trazim igrace za klan. Ozbiljni smo 18+
CS:GO
19 фев. 2017 г. в 12:45 
Berbo ja sam iz Kaknja
30 янв. 2017 г. в 15:13 
Free Game
X-COM: UFO Defense - 3BQWW-5RPAT-M5JXI
27 янв. 2017 г. в 8:02 
igral li ko csgo treba mi grupa
20 янв. 2017 г. в 7:11 
Ima li ko iz Zenice, Kaknja?
18 дек. 2016 г. в 13:00 
Ima li tko živ u grupi?
17 ноя. 2016 г. в 15:22 
ADD me za CSGO lobby up, rank GN1
8 окт. 2016 г. в 7:55 
Ako igra neko csgo slobodno dodajte , poy svima u grupi
5 окт. 2016 г. в 14:37 
Pozdrav raja ako iko igra Dirty Bomb,add me.
4 окт. 2016 г. в 14:27 
Ako iko kupuje cs go iteme prodajem noz pa eto dajem za male pare
4 окт. 2016 г. в 0:47 
Dali neko želi kupiti neku igru ili neki item od mene jako povoljno a sms placanje ili paysafecard :D DODAJTE ME NA STEAM
3 окт. 2016 г. в 15:24 
Igra li ko csgo? Nek me doda pa da se zezamo :)
2 окт. 2016 г. в 6:11 
Hi Guys :) Were 2 Germans.. Were looking for 3 HIGH CS:GO Player from "Balkan" ...
We want to play the Faceit "CS Adria" Challenge..
Checkin starts in 30minutes..
Please Comment
15 сен. 2016 г. в 12:34 
Igra neko Rust ?
9 сен. 2016 г. в 3:04 
ko oce mm nek me doda za friend pa da igramo :steamhappy:
8 сен. 2016 г. в 19:14 
ako iko igra ark survival evolved, posalji frend request