STEAM GROUP
games.cz games.cz
STEAM GROUP
games.cz games.cz
0
IN-GAME
7
ONLINE
Founded
June 7, 2013
Language
Czech
Location
Czech Republic 
205 Comments
Oct 26, 2014 @ 5:12am 
rozpustit to je škoda, takže spíš otevřít. nebo to nějak spojit s tou druhou Games skupinou, kde je 300 lidí
Oct 26, 2014 @ 3:23am 
Jelikož ani přes snahu ringmana, kterému bych tímto chtěl poděkovat, se tu situace moc nezměnila a giveaways se účastní 3 lidi zvažuju a) rozpustit to tu b) zrušit pravidla a otevřít skupinu pro všechny z games.cz, názory?
Sep 22, 2014 @ 8:30am 
snad budes mit vetsi stesti nez ja ;)
Sep 21, 2014 @ 2:45pm 
a Deadly Premonition z Weekly Bundle nemá někdo navíc? mně teď přebývá pár her z bundlů, tak je sem postupně dám
Sep 5, 2014 @ 6:10am 
najde se nejaky dobrak, ktery ma na vymenu still life 2? nechce se mi kupovat balicek her, kdyz ostatnich 6 mam
Jul 18, 2014 @ 6:42am 
Téměř nic se tady neděje, tak počkám do konce prázdnin, a pak kdyžtak DELETE, jestli se to nezmění :(
Mar 7, 2014 @ 6:01am 
za to ze hry ktere vyhrala pritelkyne mam na svem steam uctu ja, dohadoval jsem se s nim asi dva mesice a skoncilo to "This is a private website, the use of which is a privilege and not a right. That privilege can be revoked at any time for any reason." takze asi tak
Mar 7, 2014 @ 2:23am 
já se to snažil oživit nebundlovýma hrama, neúspěšně
Mar 6, 2014 @ 1:42pm 
za co? :D
Mar 6, 2014 @ 12:02pm 
ja bych se i prihlasil, ale ja vyfasoval dozivotni ban :D
Mar 6, 2014 @ 11:48am 
Teď jsem dvě dával a nikdo se nepřihlásil, tak jsem je udal jinde.
Mar 6, 2014 @ 11:34am 
nevim no, co prestal ucho davat hry, tak to tu uplne chciplo :(
Mar 6, 2014 @ 8:13am 
asi sis i sám odpověděl. většina lidí co tu je na steam chodí, tak nevím, proč je tu tak mrtvo
Mar 5, 2014 @ 6:33am 
Žije to tady ještě? Nebo už se to tady zabalilo?
Feb 5, 2014 @ 11:45am 
chtěl jsem to vyzkoušet, ale ještě jsem se k tomu nedostal. ale díval jsem se na video, kde to týpek popisoval, postovali ho i v té oficiální stream skupině, a tam říká, že musíš mít výkon navíc, protože ta hra se navíc ještě převádí do videa, který potom posílá do druhýho počítače
Feb 5, 2014 @ 11:17am 
diky za tip :) co se tyce streamovani tak jsem jeste nezkousel, zatim se venuju sharingu :P
Feb 5, 2014 @ 10:57am 
kdo by chtel klic na PID tak tady rozdavaji http://giveaways.bundlestars.com/
Feb 5, 2014 @ 1:07am 
zkousel nekdo to domaci streamovani ? testnul jsem to na skyrimu, sice mi bezi na notebooku hratelne, ale kdyz to streamuju ze stolniho pc tak to jede jeste hur, pritom na stolnim jde obraz bez zaseku. Cekal jsem zpusob onlive... tohle moc dobre zatim nebezi. Navic se na stolnim neda delat nic jineho a bezi tam soumerny obraz.
Jan 23, 2014 @ 10:38am 
jj, mas pravdu, uz to mam, trvalo to asi 5 dni, ted uz se to snazim z autorizovat podle potreby
Jan 23, 2014 @ 10:37am 
já myslím že to postupně odemykají těm, co se přidají do skupiny, tak zkus počkat
Jan 23, 2014 @ 9:30am 
j chyby ti to tam :) me bracha poslal svoje prihlaseni, ja mu to jen potvrdil a hned se mu tam moje knihovna ukazala.
Jan 21, 2014 @ 9:31pm 
v bete jsem ale jaksi mi chybi v nastaveni nejpodstatnejsi moznost a to autorizovani pc http://vip1.qiannidekk.tk/sharedfiles/filedetails/?id=183087266#-1 ... http://www.jpeg.cz/images/2014/01/22/PyzDk.png
Jan 21, 2014 @ 2:22pm 
já myslím, že to funguje všem. jenom stačí povolit betu klienta
Jan 20, 2014 @ 12:19pm 
ja mam aktualne problem, ze family sharing mi steam nenabizi, asi jsem se pridal do skupiny pozde :(
Jan 20, 2014 @ 10:47am 
na obou účtech musí být zaplej Steam Guard, pak už jde všechno v pohodě, na mail přijde potvrzovací link a pak už může hrát ten, co to má půjčený
Jan 19, 2014 @ 2:04pm 
osobne jsem se k tomu jeste nedostal, ale pokud ma nekdo nejake info, tak se rad priucim
Jan 19, 2014 @ 12:34pm 
zkoušeli jste někdo ten Family Sharing? jsem se přihlásil na bráchovým PC a autorizoval jeho PC, ale ještě nějak se tam musí přidat jeho účet. on mi i poslal žádost, abych mu tu hru "půjčil", ale nic mi nepřišlo
Jan 4, 2014 @ 4:08am 
+ wishlist do panelu stranek
Jan 1, 2014 @ 11:59am 
zkusil jsem znovu sync accounts a už to jde. zvláštní :)
Dec 28, 2013 @ 7:16am 
mam podobny problem, na jednom pc mi to pise obdobu toho co tobe a na dalsim to funguje nromalne, nevim cim to je
Dec 28, 2013 @ 5:48am 
Nevie niekto, prečo mi pri pokuse o prihlásenie sa na steamgifts.com vypíše: No OpenID Server found at http://vip1.qiannidekk.tk/openid/id/ .....
Dec 17, 2013 @ 12:36pm 
já mám jen Deus Ex z těch, co tam pravděpodobně budou, ale kašlu na to, stejně bych ty ostatní hry nehrál v blízké době
Dec 16, 2013 @ 8:43am 
nerad kupuju zajice v pytli a nektere tituly mam, vlastne asi nezbyva nic o co bych tam stal
Dec 16, 2013 @ 4:27am 
já ne. nevěřím, že to bude výhodná akce. (a teda skoro všechny hry od Square Enix mám :) )
Dec 16, 2013 @ 1:53am 
koupili jste si někdo ten Square Enix balíček?
Dec 13, 2013 @ 7:26am 
jelikoz se nam blizi pomalu konec roku, tak mam v planu provest maly upgrady skupiny, jednim z kroku bude vyhazeni lidi, kteri nemaji ani zalozeny ucet na steamgifts.com , kteri tudiz nemaji cim prispet do tehle skupiny....za dalsi bych chtel nejak upravit pravidla, aby bylo mozne prijmout dalsi cleny a bylo to zaroven nejakym zpusobem kontrolovatelne, jestli mate nejaky napad jak to klicovat, tak se rozhodne podelte
Dec 7, 2013 @ 11:56am 
ja si nemyslim, ze tam budu jen ja, vim o par lidech, kteri maji urcite CV pres 100 USD, jen zalezi jestli maji zajem :) btw jestli to vyhraju ja, tak dam pak taky neco vetsiho ;)
Dec 7, 2013 @ 8:57am 
tak u těch nedávných jsem dával už symbolický dolar, když se jednalo o zajímavější kousky. ale teď s těmi 100 dolary to zatím vypadá, že se budeš účastnit jen ty :D
no třeba to motivuje další lidi a na příští Vánoce už to nebude problém :)
Dec 7, 2013 @ 8:50am 
ja ti uz v zacatcich rikal, at tam praskas CV a myslim, ze je rozumna volba, hlavne u lepsich her
Dec 7, 2013 @ 7:15am 
najde se tady nějaký zájemce pro Miasmatu na GOG (případně ještě na Torchlight)?
Dec 7, 2013 @ 12:55am 
Nepovolovat ze standardů BuBBleS. Jen ať se snaží....
Dec 6, 2013 @ 3:12pm 
tak teď jsem vstup podmínil tím, že člověk musel rozdat hry minimálně za 100 dolarů, čímž jsem to zřejmě dost omezil (i když ono to není takový problém nastřádat a neznamená to utratit 100 dolarů), třeba to motivuje další lidi k tomu být štědrý, času na to bylo/je dost :) a taky mě zajímá, kolik takových lidí tady je :)
rozhodoval jsem se mezi Borderlands 2, Bioshock Infinite, Max Payne 3 a Tomb Raider. nakonec jsem zvolil toho Maxe :)
no zpětně si říkám, jestli by nestačilo 50 dolarů, ale co už :)
Dec 6, 2013 @ 1:19pm 
Pěkná nabídka na Maxe, ale hlásit se nebudu. Nechám si přes Vánoce čas na Borderlands, který mám od tebe :trophy: ještě jednou díky :)
Dec 6, 2013 @ 10:41am 
Desura: 99 Levels to Hell: P249D-1M6W2-DV5HC-H0Y18-90BC0
Dec 6, 2013 @ 8:41am 
jo, můj. jsem po asi dvou dnech zjistil, že jsem ho napsal blbě a nechtělo se mi to psát znova
Dec 6, 2013 @ 7:55am 
nezmizl tu nejaky ten komentar? :D
Nov 28, 2013 @ 10:48pm 
to já prakticky taky ne. ne že bych neviděl hry za pěknou cenu, který bych chtěl, ale už se umím celkem ovládat, když vím, že bych se k tomu jen tak nedostal a že to do další akce neuteče :)
Nov 28, 2013 @ 9:33pm 
asi jsem moc rozmazleny, ale zatim jsem nekoupil nic :(
Nov 28, 2013 @ 4:54pm 
v podzimním výprodeji zatím vede asi nuuvem. tam ceny steamových her padly solidně.