GRUP STEAM
PostalSite postalsite
GRUP STEAM
PostalSite postalsite
19
ÎN JOC
77
ONLINE
Creat la
29 noiembrie 2013
Limbă
Poloneză
313 comentarii
2 oct. 2021 la 18:37 
Man Chrzan mam nadzieje ze bedzie klimacik i czekam na moda i go nagram
25 aug. 2021 la 8:06 
Remake od RWS / Revival games został najprawdopodobniej anulowany.
Fanowski port mojego autorstwa powinien się pojawić jeszcze przed końcem tego roku.
24 aug. 2021 la 20:46 
Coming 2021 ED mod i cisza jest co sie staneło ? :steamsad:
13 mart. 2021 la 13:53 
aktualnie mody do P2 na przykład happy night ma bug który posiada wybuchących ludzików chyba to jest wina silnika gry ale można odpalić i wrócić do retro moda Pan Szatan jak zrobi ED mod do P2 to miejmy nadzieje że tego błędu nie będzie
23 dec. 2020 la 18:30 
musiałem l4d 1 i 2 kupic sobie fetysz strzału do zombie
23 dec. 2020 la 18:19 
ED rok 2020 ruskie mieli 98% pracy mod a sie leniwią
26 febr. 2020 la 6:01 
ooooo siema rucho
11 febr. 2020 la 3:28 
Wy nadal wierzycie że wróci? :steamhappy:
19 dec. 2019 la 6:10 
Pracują teraz nad POSTAL 4 więc ED odłożyli ale w P4 wala się pełno plakatów z ED Comming Soon więc może niedługo po P4 ukaże się ED
19 dec. 2019 la 5:04 
ruskie chyba nie zrobią ED :C
19 dec. 2019 la 5:03 
SZATAN skończył się hajs na stronę i ma wywalone teraz
26 oct. 2019 la 10:23 
Zniknął już na rok, nie żyje, odpisuje jego żona żeby Radzik się nie martwił xD
26 oct. 2019 la 5:29 
Możliwe
26 oct. 2019 la 5:18 
Może po wyjściu "postala 4: bez rzaló" ktoś się ruszy. No chyba że nie
26 oct. 2019 la 5:10 
Tiquill (właściciel stronki) stwierdził, że ją zaktualizuje i zniknął na pół roku a stronki dalej nie ma. Co prawda mój znajomy z PSI Radzik się z nim kontaktował ale co miesiąc twierdzi, że forum i strona wróci za miesiąc. HMmmMmM
26 oct. 2019 la 5:07 
Sory za moje "ow the edge" lul
A co się stało ze stronką?
26 oct. 2019 la 5:05 
wow
26 oct. 2019 la 5:04 
Pół martwą?
Tak jak ja
*dab*
26 oct. 2019 la 5:03 
Bardzo miło, witam na pół-martwej grupie martwej już stronki.
26 oct. 2019 la 5:01 
Dziń dybry. Nowy tu jestem. Już od pewnego czasu się na was czaiłem :P to znaczy od kiedy kupiłem sobie całą serię (oprócz tej jednej gry of course)
Tak tylko chciałem się przywitać.
24 oct. 2019 la 9:00 
P2 => P1 > P Redux > P3 >>> P4
24 oct. 2019 la 8:59 
No dobre sobie, odżył przez jakieś barachło, to gówno powinno iść do zagrajmy w crapa, puste, źle zoptymalizowane, głupie, brzydkie - i chcą za to pełną cenę.
18 oct. 2019 la 11:53 
Psotal odrzywa!!!!!!! alive
17 oct. 2019 la 12:47 
Dzięki za info :D
17 oct. 2019 la 11:25 
Właśnie wyszedł Postal 3 Unreal Demo - Mod do Postala 2:DukeBarrel::otrmetalhand::Pizza:
17 oct. 2019 la 8:22 
ok, i to nie był błąd tylko tak dla jaj napisałem.
Swoją drogą właśnie się dowiedziałem, że Tiquill żyje, dowiedział się o P4 i nadal robi stronkę xD
17 oct. 2019 la 7:01 
Szatan dodaj POSTAL 4 do powiązanych gier i popraw błąd w ogłoszeniu z PSOTAL na POSTAL :D
17 oct. 2019 la 3:33 
Ale prawda też tak kiedyś nie raz myślałem, ale ostatecznie umarł już tyle razy i powrócił, że aż nie wyobrażam sobie by mógł sobie od tak umrzeć.
17 oct. 2019 la 3:32 
Nah, pewnie jest zajęty prowadzeniem swojego sklepu z butami xD
16 oct. 2019 la 10:23 
Za każdym razem, gdy Tiq odchodzi na dłużej, myślę, że się mu zmarło.
16 oct. 2019 la 6:05 
Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, kontakt z właścicielem się całkiem urwał ale może wieść o Postal 4 skłoni go do powrotu... kto wie.
16 oct. 2019 la 4:37 
Czyli przełożyli remaster ED, żeby tworzyć Postala 4... W sumie spoko decyzja, mam tylko nadzieję, że nie anulują całkowicie projektu. Swoją drogą miesiąc temu na youtube pojawiła się misja w banku z Postal 3 Unreal, więc jest na co czekać.
Mam tylko jedno pytanie do Was, czy strona PostalSite powróci? Minęło już dużo czasu od jej zniknięcia i zaczynam się martwić :/
:HESSTILLGOOD:
14 oct. 2019 la 8:28 
i jeszcze jedno jest taka tajemnica i ciekawostka z modem ED ten mod odpali się na steamowej wersji gry czyli najnowszą i nie trzeba się bawić z cofaniem gry itd :cozyroe::cozyspaceengineersc:
14 oct. 2019 la 8:15 
Mike Dziękuje za Info :otrmetalhand:
14 oct. 2019 la 7:50 
wyszedł postal 4 bez rejestracji brawo dla dev wstrzymać się z filmem to nie :cozybrawlhalla7:
https://www.youtube.com/watch?v=GwJvfAtmdzw&feature=youtu.be
11 oct. 2019 la 7:46 
kto wie
10 oct. 2019 la 9:32 
a ile już tą gierke zrobili ?
9 oct. 2019 la 10:38 
bo oni w RWS teraz pracują i jakąś gierke robią nową
9 oct. 2019 la 9:51 
a dlaczego mod ED został przełożony ? SZATAN
7 oct. 2019 la 5:40 
ruskie przełożyli na 2020 typowy rusek zrobi moda a potem vódka i potem wiadomo
27 sept. 2019 la 14:58 
z tego co wiem to nie został anulowany ale jest przełożony także sobie poczekamy do 2020 co najmniej xD
27 sept. 2019 la 14:27 
ED projekt umarł czy co ?
26 sept. 2019 la 8:09 
No chyba CIę popierdoliło stary alkoholiku
25 sept. 2019 la 13:34 
<3
24 sept. 2019 la 12:35 
na zawsze w sercach
24 sept. 2019 la 12:35 
nie umrze
22 aug. 2019 la 8:17 
Zostawcie PSI, pozwólcie temu miejscu umrzeć z godnością.
22 aug. 2019 la 5:29 
w tym ED na workshopa oni całkiem mapy przebudowali, a windę razej umią zrobić xD
20 aug. 2019 la 5:45 
@Pentagram oni już zrobili tylko te leniwe ♥♥♥♥♥ z typami od postal 2 deweloperami po wini dać officialnego moda jako nakładkę
20 aug. 2019 la 5:42 
co sądzicie o porcie ED na steam workshopa da radę ?
wykastrować windę i dodać małe schodki :lunar2019deadpanpig: