Instalează Steam
conectare
|
limbă
简体中文 (chineză simplificată)
繁體中文 (chineză tradițională)
日本語 (japoneză)
한국어 (coreeană)
ไทย (thailandeză)
Bahasa Indonesia (indoneziană)
Bahasa Melayu (malaeză) BETA
български (bulgară)
Čeština (cehă)
Dansk (daneză)
Deutsch (germană)
English (engleză)
Español - España (spaniolă - Spania)
Español - Latinoamérica (spaniolă - America Latină)
Ελληνικά (greacă)
Français (franceză)
Italiano (italiană)
Magyar (maghiară)
Nederlands (neerlandeză)
Norsk (norvegiană)
Polski (poloneză)
Português (portugheză - Portugalia)
Português - Brasil (portugheză - Brazilia)
Русский (rusă)
Suomi (finlandeză)
Svenska (suedeză)
Türkçe (turcă)
Tiếng Việt (vietnameză)
Українська (ucraineană)
Raportează o problemă de traducere

Fanowski port mojego autorstwa powinien się pojawić jeszcze przed końcem tego roku.
A co się stało ze stronką?
Tak jak ja
*dab*
Tak tylko chciałem się przywitać.
Swoją drogą właśnie się dowiedziałem, że Tiquill żyje, dowiedział się o P4 i nadal robi stronkę xD
Mam tylko jedno pytanie do Was, czy strona PostalSite powróci? Minęło już dużo czasu od jej zniknięcia i zaczynam się martwić :/
https://www.youtube.com/watch?v=GwJvfAtmdzw&feature=youtu.be
wykastrować windę i dodać małe schodki