ГРУППА STEAM
Reddit Toronto /r Toronto
ГРУППА STEAM
Reddit Toronto /r Toronto
4
В ИГРЕ
48
В СЕТИ
Создана
8 июля 2011 г.
Страна
Canada 
Комментариев: 16
25 апр в 2:07 
seeking m阮rê§§ê§.
2 апр. 2025 г. в 10:10 
\flare *sparks* --anyone into chivalry 2 ..
9 июн. 2024 г. в 21:20 
who's still here? looking to host lans, bring toronto gamers together. gaming needs to get social again!
28 ноя. 2017 г. в 16:19 
hey guys! hmu if you're up for some Rocket League
20 сен. 2016 г. в 7:43 
whats up guys?
12 янв. 2016 г. в 12:40 
looking for friends for battleblock completion & gmod shenanigans c:
29 дек. 2014 г. в 8:24 
Anyone for some Heroes and Generals?
2 дек. 2013 г. в 17:39 
Hey, Just moved to town anyone up for some CIV5?
29 июл. 2013 г. в 17:37 
19/m/toronto call me
27 мая. 2012 г. в 2:22 
Hello :3
31 авг. 2011 г. в 2:30 
Anyone up for playing some DoD:S?
12 авг. 2011 г. в 9:01 
Anyone here want to trade any of their games for my extra copies of Frozen Synapse and Terraria?
21 июл. 2011 г. в 16:23 
TF2 at 9 tonight?
10 июл. 2011 г. в 8:56 
Any SSFIVAE players here?
9 июл. 2011 г. в 9:36 
That's what I was thinking, but not until people have had a chance to find out about the group and such. Plus, I'll probably need some help keeping things going, just in case I can't be online to keep people organised or what have you...
9 июл. 2011 г. в 9:15 
Win. Do we want to schedule a weekly/bi-weekly games night? Just a thought.