ГРУПА STEAM
Wayne Enterprises WE:
ГРУПА STEAM
Wayne Enterprises WE:
16
У ГРІ
62
У МЕРЕЖІ
Заснована
26 серпня 2012 р.
Мова
англійська
Місце
United States 
Коментарів: 19
29 берез. о 12:22 
hi
:robin:
11 жовт. 2025 о 17:14 
I’m Batman. :DarkKnight:
26 трав. 2025 о 6:43 
i love Bruce Wayne:batsymbol:
15 груд. 2024 о 11:15 
HI
22 черв. 2019 о 9:12 
hello everybody, If you have GTA 5 and u want to join a DC rp, please pm me. Thank you.:steamhappy:
8 верес. 2018 о 2:28 
I can not believe this! :steambored: :steamfacepalm:
12 квіт. 2018 о 1:37 
Hello guys
16 серп. 2017 о 2:07 
I destroyed all roadblocks:batsymbol:
16 груд. 2016 о 23:18 
Good Morning, Guys)
3 листоп. 2016 о 10:47 
Thanks for paying my batmobile fuel :Cowl_Emoticon:
25 черв. 2016 о 10:57 
Thanks for inviting me!
30 трав. 2016 о 14:47 
Hello people of Gotham!
19 квіт. 2016 о 11:12 
feels great to be a member of WE ,, see U around Mr.Wayne :batsilo:
19 квіт. 2016 о 10:35 
Thanks for the invite! Hey Gotham people :epicstickman:
19 квіт. 2016 о 10:34 
Thank you for joining, Singast. :joker:
19 квіт. 2016 о 10:12 
Hey, thanks for the invite, Bruce! :D:
19 квіт. 2016 о 10:05 
Hi guys)
19 квіт. 2016 о 9:16 
Everyone are welcomed to be a part of Wayne Enterprises, we collaborate with anyone we think they can be good for a greater Gotham and to its citizens.

@Chloe Price - No, you cannot be a part of the management, Chole. And you do not dare to draw grafities on mirrors in the ladies room once again. Or you will face with the justice. :batarang:
19 квіт. 2016 о 8:44 
Hey everybody :steamhappy:, thx for letting me join the Wayne family.