ГРУППА STEAM
CyberGamer CSS CG CSS
ГРУППА STEAM
CyberGamer CSS CG CSS
21
В ИГРЕ
129
В СЕТИ
Создана
4 декабря 2009 г.
Страна
Australia 
Комментариев: 33
1 мая. 2018 г. в 14:05 
Is Cybergamer still running?
29 июн. 2016 г. в 4:00 
What the ♥♥♥♥ is going on with Cybergamer and what is going to happen with all the matches tonight?
5 сен. 2013 г. в 4:32 
cs go open team lf scrim partners
27 апр. 2013 г. в 19:34 
Servers need to be updated.
22 мая. 2012 г. в 5:02 
SKUX vs Seraphic Nexus for 1st on CGO
connect 203.14.173.217:30001
25 апр. 2012 г. в 0:51 
Giving out one L4D2 game on steam, All you need to do is like, comment your steam name and subscribe to this for a chance to win http://www.youtube.com/watch?v=v3BBcUbt-dw
1 апр. 2012 г. в 18:38 
connect 27.50.70.62:27015; password ♥♥♥♥ // PUG YO!
27 фев. 2012 г. в 14:42 
:D
25 фев. 2012 г. в 23:54 
700
10 окт. 2011 г. в 2:57 
anymore games tonight?
21 фев. 2011 г. в 16:46 
8)
23 дек. 2010 г. в 1:55 
connect 203.14.173.224:30001 // D.50 vs. L2PK - srcTV Now Live Again.
23 дек. 2010 г. в 1:19 
can anyone connect
22 дек. 2010 г. в 15:40 
XD
14 апр. 2010 г. в 4:38 
meow
7 апр. 2010 г. в 22:20 
My team is always looking for games, so toss me a msg if u have 5 at any time
10 мар. 2010 г. в 3:37 
love this ladder gaming! Just the best thing ever (:
24 фев. 2010 г. в 1:57 
I am the best in the world at what I do.
28 янв. 2010 г. в 21:14 
i am the greatest and most respected player in this group to date, by far.
26 янв. 2010 г. в 7:03 
i have hairy balls..
20 дек. 2009 г. в 22:26 
hope its as competitive as it used to be.
15 дек. 2009 г. в 14:09 
wassup!!!!!
12 дек. 2009 г. в 21:07 
woof
9 дек. 2009 г. в 21:47 
meow
9 дек. 2009 г. в 16:41 
I deserve $3.50
7 дек. 2009 г. в 5:36 
misa campo omnomnom
6 дек. 2009 г. в 23:07 
No, god no. .. hahaha *evil laugh... lol just another medium to contact you guys by :P
6 дек. 2009 г. в 17:19 
gw* :S
6 дек. 2009 г. в 17:19 
rawr, dw on the xray on cgo btw
6 дек. 2009 г. в 6:02 
Mega comp was just an excuse to get all of our steam accounts to add to this page wasnt it ;)
6 дек. 2009 г. в 5:29 
herro
6 дек. 2009 г. в 3:14 
wdup :p
4 дек. 2009 г. в 14:36 
Whats up!???